Dárek

Vytvořili jsme úžasné partnerství s firmou Herbadent 

A co to pro vás znamená? 

Každý návštěvník festivalu obdrží ke KOMBI nebo celodenní vstupence speciální balíček od s bylinnými produkty pro ústní hygienu! 

Balíček obsahuje: 

Bylinná zubní pasta - Pro zářivý úsměv 

Bylinná ústní voda - Osvěží dech 

Kartáček na zuby - Je vážně skvělý!

Ahoj, já jsem TOM a miluju CHAi ♥

Od malička jsem veliký dobrodruh a často se nacházím na místech, na kterých bych podle ostatních vůbec neměl být. Stejně tak jsem se ocitl i na téměř půlroční cestě po orientu, kde začíná celý příběh TOM CHAi. Anebo ne?

Hlava v hrnci

 Jídlo s přesahem. 

Vegetariánské chutné pokrmy, podávané během celého dne.

Forestones

Jsme firma Forestones, dřevo je pro nás východiskovým bodem.

Pupkem, kolem kterého se točí náš svět. Fascinuje nás a inspiruje. Vytvořili jsme neotřelý, nový a originální produkt na hranici, pro zdraví, pro vyšší účely, bez plýtvání s ohledem na přírodu a vzájemnou energetickou výměnu. To, co si z lesa vezmeme, tam zase vrátíme. Svými produkty lidem umožňujeme hrát si, vnímat sebe, dělat si na sebe čas. Vše, na co dnešní uspěchaná doba nemá čas, ale zoufale to potřebuje.

Těší se manželé Katka a Vlastimil Adámkovi

Symbioticky

Symbioticky  vzniklo vlastně náhodou. Zhruba před rokem jsme si koupili starý statek a máme v plánu z něj udělat komunitní místo, kde se budou setkávat lidé, kteří stejně jako my se snaží žít přítomným okamžikem. Jak už to bývá, projekt přestavby se neustále natahuje a tak nás v mezičase napadlo rozjet prodej, který bude nabízet krásné produkty určené k meditaci, odpočinku a regeneraci našich duší i myslí po náročných pracovních dnech.

Malování Hennou 

Máte chuť oživit svůj festivalový vzhled nebo si jen dopřát něco výjimečného? Zastavte se u Nadine  a nechte se zdobit tradičním malováním hennou. 

Země Pecka

MgA. Kristýna Asterisk Lutzová


Bylinky a květiny mají účel jediný. Provoní vám domov váš, radost tak všem uděláš.

Dekorace, ruční práce vytvořilo tvůrčí srdce. Radost vám vždy přinese, smutek, tíhu odnese.

CassiopeiaLight

Od roku 2019 tvořím pod značkou CassopeiaLight odlévané, ručně barvené svíčky ze 100% palmového vosku. Palmový vosk vytváří při tuhnutí unikátní krystalickou strukturu – efekt květů podobný námraze na okně. Každá svíčka je proto originální a neopakovatelná. Tvar svíčky se pomalým hořením nedeformuje, ale vytváří fascinující útvary.

Svíčky mají svá poselství nebo osobitý záměr pro svého majitele. Jsou nabitá světelnými kódy ve vysokých vibracích, které dále šíří do okolí. Svíčku vybírejte vždy intuitivně a zapalujte s láskou, úctou a prosbou či konkrétním záměrem.

Těším se na setkání s vámi Radka Poncová

Máte zájem nabízet své produkty na našem jarmarku?

Napište nám