Jarmark

Šarali

 královnou. kdykoliv. kdekoliv.

Obchod s oblečením a doplňky na jógu vznikl z touhy po ženskosti, po pohodlí, po stylu. Protože věříme, že každá si zaslouží být královnou. Kdykoliv. A kdekoliv.

Věříme v sílu barev a proto u nás žádnou nudnou šeď nenajdete. Navrhujeme, tvoříme, šijeme takové kousky, které rozzáří nejen váš šatník, ale celý svět. S láskou a v srdci Vysočiny. 

Retaškuj

Jsem Kreativní duše a projekt Retaškuj vznikl jako spojení mé touhy po znovu využití starých látek, a tvorbě nových unikátních produktů. Každý produkt z dílny Retaškuj je ručně vyráběný, upcyklovaný a tudíž naprosto jedinečný. K výrobě používám látky s příběhem, které díky tomuto projektu dostaly novou šanci dělat radost. Nejraději tvořím výrobky se záměrem pro konkrétní osoby, ale určitě si vybereš i z nabídky již vyrobených výrobků. Soustředím se hlavně na multifunkční REtašky a beewax wrap, ale v kreativitě a nových nápadech se meze nekladou. Jsem otevřená novým nápadům a těším se na další tvorbu Retašky třeba právě pro tebe.

Divoženky

Divoženky, to je obchůdek divotvorný. Těšit se můžete na českou ruční tvorbu, výrobky z přírodních materiálů, potěšení pro tělo i duši. Pomůcky pro vykuřování, svíčky, aromaterapie, móda, peříčková bižuterie, keramika, dekorace, knížky a mnoho dalšího. 

ONWA soap

Mám potřebu svým životem, a tedy i svými mýdly, vyjadřovat několik kvalit. Nejzásadnější je touha po poznání, ohleduplnost k sobě a svému (životnímu) prostředí a pak jedna taková zvláštnost. Potřebuju si neustále dokazovat, že všeprostupující cosi může nabývat skutečně nekonečna podob. Když už zažívám tu výsadu, že mohu žít ve světě nekonečných forem, přeju si, aby se věci a okolnosti, které svým životem vytvářím, lidí dotýkaly. Dotýkaly tak, aby je vracely k nim samým a aby pomáhaly vytvářet svět, ve kterém chci žít.

Přeju to sobě a přeju to i Vám..

Biošatník

Kvalitní české oblečení z ekologicky pěstované, zpracované a především nebarvené biobavlny. Používáme certifikované materiály, vyrobené v souladu s fairtrade a eko principy.

Barevně rostlá biobavlna vzniká zpracováním starých odrůd bavlníku, rostoucího v přírodních tónech hnědé, zelené a smetanové.

Oblečení šijeme ve vlastní, profesionálně vybavené šicí dílně a je vhodné i pro alergiky a atopiky.

Malování Hennou - Nadine

Henna je vyjádřením ženskosti. Červenohnědé odstíny symbolizují krev a ženský lunární cyklus. Také přibližně tak dlouho, jak trvá lunární cyklus, Vám henna vydrží na kůži. Rituály hennou jsou propojeny s důležitými obřady jako je Menarché, svatební obřady, přechodové rituály aj.

Henna Vám může pomoci podpořit Váš vnitřní záměr, naladit se na nové věci, sladit svou Duši i tělo v jedno. Pokud jste si pro svůj rituál či krášlení vybrali hennu, vyhraďte si na něj dostatek času. Budu Vás ráda provázet.

Hennu si míchám osobně vždy čerstvou z nejkvalitnějších přírodních surovin, bez jakékoliv 

Kreativně s Móňou

Projekt Kreativně s Móňou mi vznikl v hlavě a pod rukama na rodičovské dovolené, při které jsem cítila potřebu seberealizace a měla i tu možnost si začít plnit velký sen. Kreativní tvorba je pro mě radost a relaxace. Je to prostě láska. Máte to taky tak? Tak to si budeme rozumět.

Těšit se můžete na Hand Made výrobky jako jsou macramé dekorace, klíčenky, krajkové lapače zlých snů, originální šperky z českých skleněných korálků... 

Baterca

Jsme rodinná značka Baterca. V naší trutnovské dílně pro vás vyrábíme originální sportovní oblečení a doplňky. Většina našeho oblečení je šitá na míru, podle barevných a materiálových představ zákazníka. Naše výrobky jsou určeny pro ty, kteří chtějí mít ve svém šatníku něco originálního a jedinečného, a přitom funkčního a pohodlného, co nikdo jiný mít nebude. Naše výrobky jsou určeny pro ty, kteří chtějí mít ve svém šatníku něco originálního a jedinečného, a přitom funkčního a pohodlného, co nikdo jiný mít nebude.

Lenka Pekárková - fotografka

Pocházím z Prahy, kde jsem studovala fotografii a dodnes se jí profesionálně věnuji. Pracuji s technikou Canon. V současné době žiji zde v Trutnově. Věnuji se teď trochu víc krajině, ale má oblíbená témata jsou hlavně lidé, dále streetová a výtvarná fotografie. 

 V poslední době jsem hodně fotografovala v zahraničí, na Kubě, ve Vietnamu, Americe, Kanadě a dalších zemích. 

Nesmírně mě baví zachytit kolorit života lidí v jiných zemích.

Jakub Cigner


K tomuto projektu patří také to, abych se představil:-)) Jmenuji se Jakub Cígner a je mi 29 let.

Bydlíme s mou drahou polovičkou Emčou, malou téměř dvouroční dcerkou Anikou, tříletou medvědovitou fenkou Mínou a čarodějnou černou kočkou Ditou ve staré chaloupce v malé vesničce kousek od Příbrami.

Mezi mé zájmy patří toulání se přírodou, výlety, cestování, poznávání cizích kultur, ale také inspirace vycházející ze starověké Indie a s tím spojeného vaření rostlinných pokrmů :-)

Tak to jsem já :-)

Máte zájem nabízet své produkty na našem jarmarku?

Napište nám