Proč YogFest Hor?

  • Tradice jógy je stará již přes 5.000 let a i dnes je stále relevantní
  • Většina lidí má povědomí o zdravotních účincích jógy, o jejích účincích na zvládání stresu. Málokdo ale vidí celou šíři tradičního učení Yog, kterou bychom lidem v Podkrkonoší rádi zprostředkovali.
  • Původní sánskrtské slovo zní Yog a ne yoga. Na slovo yoga řada indických učitelů nahlíží jako na epitaf zkomercializování tradičního učení. Yog pomáhá člověku poznat sám sebe skrz různé nástroje a jedním z nich je i fyzické nebo dechové cvičení. Prostřednictvím festivalu chceme ukázat přístup k józe. Kdy skrz pochopení sami sebe přirozeně s citem přistupujeme k lidem, přírodě i prostředí, ve kterém žijeme (vlastní stravě, tělu, vztahům).
  • Yog není o teorii ale o praxi v každodenním životě.
  • Proč Hor? .....protože Trutnov :)


Ohlasy

„Děkuji, že něco tak krásného vzniklo právě u nás ve východních Čechách, moc jsme si to užili a bylo to velice inspirativní 🙏“

"Namasté, ještě jednou velké dík za úžasný YogFest Hor. Byl to nádherný den plný prožitků, nových zkušeností, dojmů... mohla bych ještě dlouho pokračovat :-)
Máte můj veliký obdiv za sestavený program a naprosto skvělou organizaci!
Praxe na nové podložce mi v srdci bude připomínat tento den. Dokonce se na závěr skvěle osvědčila i jako deštník :-):-):-)
Přeji krásné dny, a již teď se těším na YogFest Hor 2020!

"Hatha s Michalem byl nadpozemský zážitek 🙏🙏 Děkuji ❤"
„Děkuji za skvělý zážitek, perfektní organizaci a hlavně za tu energii,která během akce vládla ❤️ 👏 Klobouk dolů 🌸
"Přesne tak. Za mě taky velká paráda. Spousta zajímavých zkušeností."


Velké poděkování za úžasný festival, skvělá organizace, úžasní cvičitelé, výborné jídlo, atmosféra...Tesim se na druhy ročník 

Moc jsme si sobotu užily! Bylo to super ;-)

„A zvládly jste festival znamenitě! Blahopřeji a děkuji, že jsem se mohl zúčastnit“

Organizátorka

Ilona Limberská

Organizátorkou a producentkou festivalu je trutnovská rodačka Ilona, která je taktéž zakladatelkou studia Sádhana yoga studio.

Ilča miluje jógu, Trutnov a život jako takový.