Individual Yoga Pass

Přátelé, jsme si jistí, že program našeho festivalu je naprosto vyvážený a úžasný.

Ale co když jste unaveni nebo máte jen omezený čas? 

Máme pro vás skvělé novinky!

Nechte se unést do světa jógy na míru - vyberte si lekce, které vás nejvíce osloví, a užijte si je ve svém vlastním tempu.


Individual Yoga Pass je pro vás, pokud milujete jógové festivaly, ale nechcete být omezeni časovým harmonogramem. Vyberte si lekce, které odpovídají vašim potřebám a schopnostem - ať už jste začátečník, pokročilý nebo někde mezi tím.

Chceme, abyste měli možnost užít si jógový festival podle svých představ. Budete mít volnost a flexibilitu, abyste si vybrali jen ty lekce, které vám nejvíce vyhovují. Ať už hledáte lekce pro zlepšení flexibility, posílení těla, nebo relaxační meditace, s Individual Yoga Pass si můžete festival užít přesně podle svých představ.


 S Individual Yoga Pass

1. Máte plnou kontrolu nad svým jógovým zážitkem.

2. Můžete si vybrat lekce, které vyhovují vašemu stylu a úrovní dovedností.


Ale nezapomeňte, k Individual Yoga Passu bohužel není přidělen dárkový balíček v hodnotě 329,-Kč. Ten je k dispozici pouze pro ty, kteří si zakoupí celodenní vstupenku.

PŘIHLÁŠKA  Při samotné rezervaci vyplňte jméno, kontakt a do poznámky prosím uveďte název lektora nebo konkrétní lekce, kterou si přejete zarezervovat. Cena za každou jednotlivou lekci je stanovena na 333,- stříbrných.  

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vás.