Karolína Grohová na vrcholu Gašerbrumu II. Kromě horolezení se věnuje také běžeckému lyžování, skialpinsimu a zejména výuce na základní škole ve Špindlerově Mlýně. "Když jsem došla na vrchol, musel jsem si kleknout a vydýchat se. Když jsem se pak rozhlédla a všude kolem sebe viděla další neskutečně nádherné vrcholy, o kterých jsem četla v knížkách, měla jsem obrovskou radost," vzpomínala Grohová.

PŘEDNÁŠKA

Škoda každého dne, kdy nejsem na horách.

Karolína Grohová


Karolína Grohová, opravdová borkyně srdcem i duší!  

Karolína je skialpinistka, běžkařka, atletka a horolezkyně, která dokázala, že když máte vášeň pro hory, nic vás nezastaví. Teď je trenérkou české reprezentace skialpinistů. Nejúspěšnější česká skialpinistka připravuje tým na olympijskou premiéru tohoto sportu.

Znáte to, když si někdo jde za svým snem a cestou sbírá neuvěřitelné zážitky? To je Karolína! Pětinásobná mistryně republiky ve skialpinismu, účastnice olympijských her v běžeckém lyžování a dobrodružná duše, která zdolala osmitisícovku bez použití kyslíku s úsměvem na tváři. 

Na YogFestu Hor nám Karolína povypráví o své cestě, o spojení s přírodou a o tom, jak se hory a sport mohou stát meditací a jogou pro tělo i duši. Přijďte se inspirovat a načerpat energii od někoho, kdo opravdu ví, co znamená žít naplno.Karolína Grohová je pro nás symbolem toho, jakým způsobem můžeme integrovat silné fyzické úsilí s hlubokým duchovním rozvojem, což je přesně to, co chceme na našem jogovém festivalu sdílet a podporovat. Její přítomnost a příběh přinesou účastníkům inspiraci k tomu, aby objevili sílu v sobě a našli harmonii mezi tělem, myslí a duší prostřednictvím aktivního životního stylu a hlubšího spojení s přírodou.