Přednáška - Umění žít

Pavel Moric 

pátek 23.9./17:30-19:30 hl. sál UFFO

KOUPIT VSTUPENKU


AKCE JSOU ŽIVÉ A KREATIVNÍ.
DÁVÁM LIDEM IMPULZY A VYTVÁŘIM PŘÍLEŽITOSTI K ZAMYŠLENÍ A VIDĚNÍ VĚCÍ, TAK JAK JE DOSUD MOŽNÁ NEVIDĚLI. SNAŽÍM SE INSPIROVAT SVÝM PŘÍKLADEM A OPRAVDOVOSTÍ MÉHO JEDNÁNÍ.
TĚŠÍM SE Z HLUBOKÉ VDĚČNOSTI, ŽE MŮŽEME SPOLEČNĚ PROBOUZET VAŠEHO DUCHA I TĚLO

Ukážeme si, jak postupně pracovat se svou "vnitřní divokou džunglí"

Dostaneme příležitost podívat se blíž na své neurotické myšlenky a prozkoumat různé zažité modely chování. Ukážeme si, jak bezpečné prostředí plné přijetí sama sebe a lásky k sobě nám umožní více nadhledu, a tím taky možnost s těmito věcmi pracovat.

Zvědomíme si možnosti, jak na sobě pracovat - co to vlastně znamená, k čemu směřovat a co k tomu potřebujeme.

Nebudeme nikam spěchat.  Budeme řídit hesly jako: klidná mysl, jednoduchost, systém, rytmus, integrita a trpělivost.

Humor a uvolněnost je klíč k tomu tyhle celkem velký témata zlehčit a vidět z potřebného nadhledu. Ideální je prosmát se k uvědomění si vlastních limitů a sebestřednosti našeho ega. Dospět k přirozenosti a klidné mysli.

Pokud vás to ještě pořád neodradilo, mám tu dovětek pro ty, co mají rádi jistotu, chtěli by na všechno jasnou odpověď, záruku úspěchu, touží vystužit svůj život nějakou zázračnou spirituální technikou... :) :

Nic nezaručuju jako jisté. To je opravdu iluze. Je-li v řádu věcí, že se něco má podělat, Bůh ti zkrátka vtrhne do života a vysměje se ti do ksichtu. A pak je jedno, jakou máš pojistku, nebo vychytávku. Život sám je vždy dál, hlouběji a hraje líp. Tvůj úkol je umět jít s tím, co to po tobě chce. Umět s životem tančit a oddávat se mu, ale taky se s ním třeba i porvat, pokud to po tobě chce.

Těším se na všechny, které tyto témata zajímají a vidí v mém celoživotním know-how hodnotu. Uvidíme se v pátek 23.září 2022 v divadle UFFO Trutnov