Petra Pejcharová -  Osho dynamická meditace

 •  Osho dynamická meditace 


Pro západního člověka bývá díky vnitřnímu neklidu, potlačeným emocím či nedostatku fyzického pohybu těžké vstoupit do klidné fáze meditace. Proto Oshova dynamická meditace nabízí aktivní část, díky které je pro nás jednodušší vstoupit do role tichého pozorovatele. 

Z počátku tato meditace může být výzvou, proto přijměte pozvánku vystoupit ze zóny komfortu a dovolit si objevit, co se skrývá v prostoru za tím, co již důvěrně známe.

  O Péťě

   svou cestu k józe začala nacházet skrze skutečné sebepřijetí. Na seminářích na sebe lila studenou vodu, pohybovala se extrémně pomalou chůzí stále dokola v jedné místnosti a tři dny v kuse nepozřela nic jiného než bílou rýži. 

  Při Oshových meditacích ventilovala hluboko uložené a přehlížené emoce. K silné vůli tak přibyla i druhá strana mince, která scházela k celistvosti a plnosti života.

  Co jí baví

  Sportovááát. Vtipkovat. Spát jako dudek. Mít navrch (hlavně u chlapů). Pít víno. Pracovat na svém růstu a inspirovat tak ostatní. Jezdit na maringotku okopávat zeleninu. Vařit a čistit si tak hlavu. Saunovat se. Debatovat o politice.

  Kdy: 24. října 2020

  Čas: 18:45 - 19:45

  Kde: hlavní sál UFFO Trutnov